طالع بینی چینی سال میمون

4/5 - (6 امتیاز)

سال میمون در طالع بینی چینی

در این مطلب طالع بینی چینی کامل سال میمون مانند طالع بینی چینی سال بز را برای تمامی متولدین سال آماده کرده ایم. پس با ما همراه باشید.

مشخصات کلی متولدین سال میمون

میمون: شرور و حیله باز

میمون در میان سایر نمادها، یک طبیعت غیرعادی و عجیب دارد. او به عنوان یک موجود بدجنس، موذی، شیطانی، گستاخ و شوخ طبع شناخته می‌شود و همیشه در حال بازی و مسخره‌گویی است. اما شوخی‌های او غیرمستقیم بوده و همراه با فریب است.

میمون یک موجود اجتماعی و معاشرتی است و به ظاهر با همه ارتباطات خوبی برقرار می‌کند، اما باید بگوییم که این ارتباطات همچنین بخشی از حیله‌های او محسوب می‌شود. میمون در واقع یک خودپرست و خودپسند است.

میمون بازیگوش و دارای طبیعت مردم‌دوست است و هرگاه نظرات منفی خود را درباره دیگران داشته باشد، آن را پشت محبت و مهربانی مخفی می‌کند و به نظر می‌رسد مهربان باشد. در حقیقت، او هیچ کس را قبول نمی‌کند و خود را برتر از همه می‌داند، که این نشان از مغروریت او است. علاوه بر این، او یک روشنفکر است و علاقه زیادی به دانستن دارد. او دوست دارد همه چیز را ببیند و بخواند، همه چیز را به خوبی توضیح دهد و همیشه با آخرین اخبار روز دنیا آشنا باشد.

میمون دارای سواد و فرهنگ بوده و دارای حافظه قوی است. او می‌تواند حتی جزئیات کوچکترین چیزها را که خوانده، دیده یا شنیده، در صورت لزوم به خاطر بیاورد. این ویژگی به وی بسیار کمک می‌کند، زیرا میمون دارای ذهن پریشانی است و بنابراین تا حد زیادی بر روی خاطرات خود متکی است.

میمون خلاق و خلاقیت بالایی دارد و با استفاده از این خلاقیت، می‌تواند به سرعتی شگفت‌انگیز، مسائل دشوار را حل کند. اما هرگاه تصمیم به انجام یک کاری می‌گیرد، باید بلافاصله شروع کند؛ زیرا در غیر این صورت، علاقه‌اش را از دست می‌دهد و بدون هیچ تلاشی همه چیز را رها می‌کند.

سال میمون

میمون دارای هوشی برتر است و توانایی بسیاری در فریب دادن دیگران دارد که بسیار شگفت‌انگیز است. او با چیره‌دستی و با استفاده از هوش و زیرکی خود، می‌تواند حتی اژدهایی قوی را فریب دهد. او حتی در برابر جذابیت ببر نیز مقاومت می‌کند و او را بدون رحمی مسخره و آزار می‌دهد.

میمون همچنین به عنوان یک حیله‌گر، یک سیاستمدار و یک زیرک نیز شناخته می‌شود. او قادر است خود را در بدترین شرایط محافظت کند و از هر گونه دام و فتنه‌ای خلاص شود. او خودمحور و خودخواه است و به هیچ کس اجازه نمی‌دهد تحمیلی به او بکند. او همیشه حق انتخاب را دارد.

او برای هر کاری آمادگی دارد و به منظور رسیدن به اهدافش، هیچ‌گونه مانعی را نمی‌شناسد. او بی‌ترس از دروغگویی، دورویی و تزویر استفاده می‌کند و در صورت لزوم حتی شخصیت خود را زیر پای می‌گذارد. تا زمانی که به نفع خود بداند، به این روش ادامه می‌دهد و بسیار نادراً دست خود را می‌دهد و در دامی گرفتار می‌شود.

بعضی از میمون‌ها به قدری پیش می‌روند که به سرقت یا به دست کم کردن از دروغ نیز می‌پردازند.

به هر حال، هر کاری که میمون انجام دهد، همچنان جذاب و دلچسب است و به اندازه‌ای با رموز این کار آشنا است که هیچ کس نمی‌تواند به او رقابت کند.

میمون نمادی از فرصت‌طلبی است و این ویژگی باید در او حضور داشته باشد، زیرا بخت به او لطف می‌کند و او را به فرصت‌های زیادی دسترسی می‌دهد. اگرچه میمون جنبه‌های منفی مانند دروغگویی، ریاکاری، تزویر، تکبر، غرور، نادیده گرفتن ارزش‌ها و شرافت را دارد، اما به دلیل هوش فراوان و آگاهی بالا، همه مورد پسند قرار می‌گیرد.

میمون در تجارت، بازرگانی و صنعت به عنوان یک ماهیت بی‌نظیر شناخته می‌شود، زیرا از مهارت، زیرکی و حیله‌گری خاصی برخوردار است. او در هر فعالیتی که نیازمند تصمیم‌گیری سریع، دیدبان و کمی وجدان باشد، موفق عمل می‌کند.

میمون قادر است در زمینه‌های سیاست، صنعت و تجارت به موفقیت دست یابد و در این حیطه‌ها هیچ رمزی برای او پوشیده نمی‌ماند. اگر او به تحصیل علم بپردازد، قادر است در هر فعالیتی شرکت کند و به موفقیت دست یابد.

با وجود مشکلات مالی، میمون قادر است از لحظات خوب زندگی خود به طور کامل لذت ببرد. با این حال، در زمینه عشق و رابطه با جنس مخالف، بخت با او همراه نیست و ضعفی دارد.

میمون با داشتن روحیه شاد، به سهولت در دام عشق می‌افتد، اما به همان سرعت از آن خسته می‌شود و به دنبال عشق تازه‌ای می‌گردد. متأسفانه، او هرگز نخواهد توانست آنچه را که به دنبالش است را پیدا کند، زیرا استحکام شخصیتی را ندارد.

میمون هرگاه ازدواج کند، احتمالاً با تعداد زیادی فرزند روبرو خواهد شد.

دوران کودکی میمون با شادی و سرزندگی می‌گذرد. در سنّینی، او اغلب در حالتی از ناامیدی، غمگینی و پریشانی به سر می‌برد و برنامه‌هایش بسیاری بی‌ثمر می‌ماند. در دوران پیری، اگرچه در آرامش قرار دارد، اما از تنهایی رنج می‌برد. او اغلب دور از خانواده و به طور ناگهانی از بین می‌رود.

مشاهیر متولد سال میمون

لیندون جانسون، پوانکاره، دالادیه، ترومن، ژولیوس سزار و چمبزلن، لئوناردوداوینچی، مودیلیانی و گوگن ، مارکی دوساد ، باستر کیتون، کاپیتان کوک، میشل مورگان، الیزابت تیلور و روبرت فلاهرتی.